Nabídka kurzů

Tanečky pro děti

Taneční lekce pro děti od 3-7let.

Hravou a poutavou formou se záměrem představit dětem tanec, podpořit je v pohybu, sportu a hlavně se pobavit. Na lekcích používáme různé cvičební pomůcky. Tancujeme na různé styly hudby a učíme se různé druhy tance. Trénujeme lehké taneční sestavy, cvičíme, skáčeme, hrajeme hudebně pohybové hry, trénujeme motorické dovednosti, rytmiku a všestrannou pohybovou průpravu. Lekce na sebe nenavazují. Na lekcích je možná přítomnost rodičů.

Cvičení pro maminky s dětmi

Poporodní cvičení pro maminky aneb zpět do kondice. Lekce jsou určeny pro maminky, které cvičí za přítomnosti dětí. Cvičení je komplexní a velká část hodiny je věnována posilování hlubokého stabilizačního systému a pánevního dna. Mějte opět zdravá záda a páteř, pevné pánevní dno a ploché břicho. Naplno si užívejte každý den bez bolestí zad, inkontinence či diastázy a mějte ze sebe a svého těla opět skvělý pocit. Chcete začít cvičit a nemáte hlídání nebo se nechcete odloučit od své ratolesti? Cvičení pro maminky s dětmi je právě pro vás. Během lekce můžete mít své dítě u sebe. Cvičení probíhá v uvolněné atmosféře s ohledem na potřeby miminek, dětí i maminek. Pro koho jsou lekce určeny? Maminky mohou lekce začít navštěvovat po šestinedělí. Důležité upozornění - vůbec nezáleží na tom, zda jste po porodu delší dobu. Pokud se u vás objevují obtíže jako je diastáza, vypouklé bříško, bolesti zad či inkontinence je na místě začít řešit příčinu, která spočívá v nefunkčním středu těla. 

Pohybovky

Pohybový kroužek pro děti od 3-7let.

Kruhový trénink a pohybové hry pro děti  zaměřený na všestrannou pohybovou průpravu. Na lekcích používáme různé cvičební pomůcky - jsou připraveny stanoviště, která si před zahájením projdeme, vysvětlíme a ukážeme. Rozvíjíme základní pohybové dovednosti netradiční formou za účelem zlepšit dětem fyzickou kondici, pobavit se, vytváříme vztah k pohybu. Lekce na sebe nenavazují. Na lekcích je možná přítomnost rodičů. 

Outdoor trénink

Osobní tréninky jsou skvělou cestou, jak dosáhnout svých cílů a získat fyzickou kondici.

Cvičíme venku na čerstvém vzduchu, cvičení je vhodné pro maminky a děti. Pro děti jsou připravené pohybové hry, stanoviště a prostor pro hru. Maminky cvičí kruhový trénink. Cvičení je určené maminkám, které se chtějí dostat zpět do kondice. 

NABÍDKA AKTUÁLNÍCH KURZŮ:


CHRÁŠŤANY

TANEČKY PRO DĚTI
- Každý čtvrtek od 15:00 do 16:00

Sport centrum Chrášťany, Plzeňská 250, 252 19 Chrášťany

PTICE

CVIČENÍ PRO MAMINKY S DĚTMI 
- Každý pátek od 9:30 do 10:30
 
TANEČKY PRO DĚTI
- Každý pátek od 10:30 do 11:30 a od 16:00 do 17:00

Obecní Úřad Ptice, Hlavní 140, 252 18 Ptice

TUCHLOVICE

POHYBOVKY
- Každá středa od 15:15 do 16:15

TANEČKY PRO DĚTI
- Každá středa od 16:30 do 17:30

CVIČENÍ PRO MAMINKY S DĚTMI
- Každá středa

Rodinné centrum Dony - U Staré školy 130, 273 02 Tuchlovice

PRAHA 6 - LIBOC

POHYBOVKY
- Každou středu od 10:30 do 11:30

TJ Sokol Liboc - Ruzyňská 156/55, 161 00 Praha 6 

ČERVENÝ ÚJEZD

TANEČKY PRO DĚTI
- Každé pondělí od 16:00 do 17:00

Sokolovna Červený Újezd - Sokolská 162, 273 51 Červený Újezd

Vytvořte si webové stránky zdarma!