O mně

Jsem bývalá závodní hráčka tenisu, fitness trenérka, lektorka cvičení pro maminky po porodu, vedu pohybové a taneční lekce pro děti a věnuji se trénování tenisu. Jako tenisová trenérka, tak i lektorka pohybových kroužků se snažím vždy o to, aby děti mohly být na trénincích společně s rodiči. Sport byl vždy mou životní vášní, radostí a energií, která mne naplňovala. Od svých 5 let jsem se aktivně věnovala tenisu, který jsem později hrála závodně. V profesním životě jsem působila jako fitness trenérka. Mám bohaté zkušenosti v oblasti hlídání dětí a nyní jsem hlavně maminkou dvou dcer, které mne nasměrovaly na tuto cestu propojit moje zkušenosti z oblasti sportu, věnovat se práci s dětmi, která mne velice baví a dělat tak pohybové lekce a kroužky, které vedu společně se svými dcerami. Sport má mnoho pozitivních vlivů na vývoj dětí a na náš život. Moje pohybové kurzy a cvičení můžete navštěvovat hned na několika místech. Lekce probíhají zábavnou a poutavou formou s respektujícím a individuálním přístupem. V nabídce naleznete lekce pro děti, ale i pro rodiče s dětmi, protože společné činnosti pro rodiče a děti posilují vzájemné vztahy. Hlavním mottem je radost z pohybu a společně si lekce užít. 

Rádi cvičíte či tančíte a chcete aby rády cvičily a tančily i vaše děti? Není nic lepšího, než tyto činnosti dělat s nimi! Chcete vybudovat ve vašich dětech kladný vztah ke sportu, tanci a pohybu? Nejlepším způsobem, jak toho dosáhnout je jít jim příkladem a cvičit, tančit a hýbat se s nimi už od malička. Cvičení a pohybové aktivity se brzy stanou oblíbenou společnou aktivitou, která může přetrvat až do dospělosti. Tanec a cvičení je také výborným způsobem trávení volného času a je to skutečně zábavná a přínosná aktivita pro celou rodinu. Hudba propojuje, správně zvolená hudba také snižuje náklonost ke stresům, pomáhá k uvolnění, vyrovnává aktivitu pravé a levé strany mozku, dokáže příznivě ovlivnit náladu a zlepšit koncentraci.

Cvičení s Romčou bylo založeno s cílem nabídnout lekce zaměřené na všestrannou pohybovou průpravu pro děti a jejich rodiče. Mým cílem je poskytnout rodinám možnost trávit čas společně, při čemž se mohou naučit nové dovednosti a zažít nové zážitky. Starší děti mohou být na lekcích i bez rodičů. Přítomnost rodičů je na lekcích pro děti možná.
 

Vytvořte si webové stránky zdarma!